להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

אטרקציות לאירוע קטן

אתם מתכננים אירוע קטן מבחינת מספר המוזמנים, אבל רוצים שהוא יהיה גדול באמת באיכותו. המסע שלכם לעבר הגשמת המשימה החשובה הזו עובר בלא מעט תחנות, שהתכלית שלהן ברורה: להביא לכך שהאירוע בסופו של יום יהיה מוצלח, זכיר ומיוחד מאד מבחינתם של האורחים. זה מתחיל עם בחירה נכונה של מקום לאירועים קטנים, ממשיך בהחלטות על ספקים מתאימים, וחשוב לא פחות – הוספת אטרקציות לתוכנית האירוע. לפניכם סקירה של כמה רעיונות מוצלחים מאד, שמתאימים בעיקר לאירועים בסדר גודל קטן עד בינוני.

המיקום מכתיב את האווירה

בראש ובראשונה, בחירת המקום בו תיערך החתונה תשפיע על מצב הרוח של האורחים. חתונה בטבע, למשל, תהווה אטרקציה בפני עצמה. בניגוד לאולם או לגן אירועים המשתרעים על שטח קבוע ועלולים לגרום לקהל מוזמנים קטן להרגיש שהגיע לאירוע ריק, חיק הטבע איננו מציב בפני החוגגים מתחם מוגדר, וניתן להתאים את שטח החגיגה לנפח קהל המוזמנים מבלי להתפשר.

אמנים מכל תחום

באירועים קטנים לא תמיד ישתלם להזמין אמנים מהשורה הראשונה להופיע. זמרים, זמרות ולהקות מוכרים יצריכו הוצאות של עשרות ומאות אלפי שקלים, סכום יקר על רקע העובדה שמספר האורחים המצומצם יביא להקטנת ה"רווחים" מהאירוע (אנחנו מתכוונים, כמובן, למתנות). לכן, מי שמשקיע עלויות עתק באטרקציות כאלו עלול לשלם יותר ולהרגיש שהוא אינו מקבל תמורה: הופעה גרנדיוזית עבור מספר קטן של אורחים עלולה להחטיא את המטרה.

אטרקציות לאירוע קטן יכולות, לעומת זאת, להתבסס על אינטראקציה בין האמנים לבין האורחים, עם אמנים פוטנציאליים דוגמת ליצנים, קוסמים, אמני בלונים, ציירי קריקטורות וכן הלאה. תמורת עלות סבירה בהחלט אפשר להבטיח שכל אחד מהאורחים יקבל את היחס ואת הפינוקים המקסימליים.

שדרוגים קולינריים לאירועים קטנים

כשמספר האורחים עומד על כמה עשרות או מאות בודדות, תהיה זו מחשבה נכונה להעלות מעט את הרף של הארוחות. מקום לאירועים קטנים יגבה בדרך כלל את המחיר פר מנה/אורח, כך שהעלויות הכלליות על האוכל צפויות להיות קטנות מאשר באירועים גדולים.

במצב הדברים הזה אפשר לבחור במנות הנחשבות ליקרות יותר, להציע מספר רב של אופציות לבחירה עבור האורחים וגם להוסיף פינוקים שאינם מובנים מאליהם: בר שוקולדים, מגשי פירות וכן הלאה. עוד היבט שניתן "להתפרע" בו הוא האלכוהול, אחד המרכיבים החשובים של אירוע, כאשר אלכוהול לאירועים קטנים יכול להיות מושקע ולכן גם איכותי יותר.

איך אפשר בלי מתנה לאורחים?

מספר האורחים באירוע קטן יהיה מצומצם, באופן יחסי, אבל כל מוזמן יהיה חשוב וקרוב. הרצון העיקרי הוא להשקיע באורחים אפילו יותר מאשר באירועים גדולים, כשהענקת מתנה היא יופי של פתרון. זו לא חייבת להיות מתנה יקרה, אבל כזו שההשקעה בה תהיה גדולה יותר מאשר באירועים גדולים (בהם מדובר במתנות בעלות מינימלית, אם בכלל). המתנה יכולה להגדיל עוד יותר את תחושת השייכות של האורחים, ואת ההנאה שלהם מהאירוע.