להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
טיפים

אטרקציות מובילות לשדרוג האירוע הבא שלכם

כולנו יודעים שלא ממש משנה היכן תערכו את האירוע הבא שלכם, מה שבאמת חשוב הוא אילו אטרקציות יהיו בתוכו. אז בכדי שאתם תכלו להתרכז בדבר האמיתי ולהשאיר לנו את הדאגה לאיכות הערב, קיבצנו מהגימיקים והאטרקציות הכי טרנדיים בעונה הקרובה. מתחתנים, חוגגים בר מצווה או סתם עורכים מסיבה בלתי נשכחת? אלו בדיוק הדברים שאתם צריכים לערב מושלם.

זוהרים – במגוון של גוונים וצורות

הזוהרים הפכו לפריטי MUST במגוון של אירועים חברתיים ולדרך נהדרת לגרום לכולם להיכנס לאווירה. למרות שהכל התחיל בסטיקים הבסיסיים, הזוהרים החדשים לא דומים בכלל למה שהיה בשוק לפני כמה שנים. כיום ניתן להשיג שרוכים נדלקים, קנקנים מהירים בשלל של גוונים ואין סוף של קשתות בכל צבעי הקשת.  בקיצור, מדובר באקססוריז שיכולים לשדרג כל מסיבה ולהפוך את רחבת הריקודים לשמחה יותר בתוך שניות ספורות.

הרכב מוזיקלי חי לקבלת הפנים

אין ספק שאם אתם רוצים שהאירוע שלכם יהפוך לבלתי נשכח והערב יתחיל בצורה הנכונה, שיקלו הרכב לקבלת פנים. מעבר לאיכויות הווקאליות המרשימות ( שאף תקליטן ומערכת הגברה לא יכולה להתחרות איתן) מדובר בשוס של ממש. בעבר ניתן היה למצוא הרכבים כאלו בכמה ממסיבות האירוסין של העשירון העליון ונראה שהעניין הופך עם השנים האחרונות למיינסטרים גם באירועים משפחתיים וחגיגיים לכל השכבות. ככה שאם אתם רוצים גימיק בלתי נשכח, שיקלו הרכב לקבלת פנים מנצחת.

מתנות לאורחים

מתנות קטנות לאורחים מאפשרות לכם להוסיף צבע של ממש לאירוע שלכם ולתת לכולם להרגיש שהם חלק מהמסיבה. ניתן לחלק קובעי קש באירועים שמתרחשים תחת כיפת השמיים, לצייד מראש את המוזמנים עם מקלונים רעשנים או אפילו להעניק משקפי קש לשתייה לכל אורח. הדבר החשוב הוא לא עלות המתנה אלא התאמתה לקונספט של הערב ולאווירה שאתם שואפים להשיג. אז קחו את זה בחשבון כאשר אתם מתכננים את האירוע הבא שלכם.

בלונים וכדורים ענקיים

בלונים וכדורים ענקיים אולי נקשרו למסיבות בריכה אבל אין שום סיבה שהם לא יהיו חלק אינטגרלי גם מהאירוע שלכם. ניתן לשחק עליהם, להציב אותם בסמוך לבר השתייה או אפילו לשבת עליהם ולראות איזה בלון יתפוצץ ראשון. איך שלא תרצו להשתמש בהם, הבלונים והכדורים הענקיים מחזירים את כולנו לילדות וגורמים לנו להתנהג בצורה בלתי פורמלית בתוך דקות ספורות. וזה מה שאנחנו באמת רוצים להשיג בכל אירוע ומסיבה.

מערכת אוטומטית ליצירת בועות סבון

זוכרים את בועות הסבון שהיינו מפריחים כשהיינו קטנים? אז עכשיו ניתן להשיג מכונה שמייצרת כזו תפאורה לכל אירוע. בתוך שניות בודדות ניתן לייצר מאות של בועות סבון שימלאו את החלל של האולם או הגן בבועות מרהיבות ויעזרו לכם לשבור את הדיסטנס בתוך שניות. בנוסף, הם מושלמות כתוספת לאירועי חתונה ונראות נהדר לצד כל חופה. כך, שהן בגדר חובה בכל מסיבה או אירוע בשנה הקרובה.

 

חזרה לטיפים