להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

איך הופכים את בר המצווה לאירוע מוצלח?

איך תוכלו לחגוג בר מצווה בדרך מקורית? כיום חלק בסיסי בכל אירוע הוא הזמנת אטרקציות מסוגים שונים. בעבר צילום מגנטים נחשב להפתעה אטרקטיבית במיוחד, אך עם ריבוי האירועים והרצון לחדש ולשנות נוצר ביקוש לאטרקציות מקוריות נוספות. בישראל ישנן חברות רבות שיוכלו לספק לכם אטרקציות המתאימות לאירועים, כולל גימיקים לבר מצווה, איזו עוד דרך נוספת אפשר לחגוג ובמחירים משתלמים?

משחקים, דוכנים ועמדות

מה הופך חגיגת בר מצווה לאירוע מוצלח שכולם ידברו עליו? נכון, מדובר באחד הרגעים המרגשים ביותר בחייו של כל נער וגם בחיי הוריו ובני משפחתו, אולם לא תמיד מצליחים להעביר הלאה את השמחה שמרגישים. בנוסף, לאחר שדואגים לכתוב ברכה שתיאמר על ידי חתן בר המצווה, מכינים קליפ מרגש ומכסים את החלק הקולינרי של האירוע, צריך לחשוב כיצד להעסיק את האורחים בצורה מהנה ומיוחדת.

בבר מצווה צריך לקחת בחשבון שחלק גדול מהאורחים הם חבריו של הנער ולכן חשוב לבחור באטרקציה שתתאים לגילאי העשרה. בחברת כיפלנד חשבו בדיוק על זה ובנו חבילות השכרה מתאימות לגילאים אלו.
בין היתר, החברה מציעה מגוון רחב של משחקים לבר מצווה, כולל שולחנות משחק, ביתני שעשועים, מתקנים ועמדות מולטי מדיה.

רוצים דוגמאות?

כשאנחנו מדברים על שולחנות משחק אנחנו מתכוונים למשל לשולחן הוקי אוויר, שולחן ביליארד, שולחן כדורגל וכמובן שולחנות פינג פונג. אגב, חלק מן השולחנות מיועדים גם ליותר משני שחקנים בו זמנית.
בנוסף, ניתן לשכור מתקן כדורסל ומתקני קליעה למטרה, ואם אתם עורכים את האירוע במקום פתוח תוכלו להזמין ביתני שעשועים שהמוזמנים יוכלו לעבור ביניהם ולהרגיש שהם נמצאים ביריד אטרקטיבי. קיימים גם ביתנים בסטייל קרקס אמריקאי ובסגנונות נוספים, וניתן לבחור בדוכנים המתאימים לגילאים שונים, כדי לתת מענה גם לילדים קטנים ולאורחים המבוגרים יותר. אם אתם רוצים לגרוף מחמאות מצד בני הנוער והוריהם, תוכלו לשכור גם עמדות מולטימדיה הכוללות סימולטור מרוץ מכוניות, סוני פלייסטיישן והפתעות רבות נוספות.

גולת הכותרת זו האפשרות לשכור חבילת משחקים, שתשלב למשל בין שולחנות משחק לעמדות מולטימדיה, במחירים משתלמים.
החברה דואגת להביא ללקוחותיה את כל החידושים היוצאים לשוק ומספקת מגוון משחקים וחבילות השכרה במחירים משתלמים. כדי להוזיל עוד יותר את עלויות ההשכרה קיימת אפשרות לאיסוף עצמי ומשחקים שתוכלו להפעיל בכוחות עצמכם, ללא צורך בשירותי מפעיל חיצוני שיעלה לכם עוד כסף. אנחנו אמנם לא יודעים באילו משחקים תבחרו, אבל אנחנו כן יודעים שלא תפסיקו לקבל מחמאות.

נשמע לכם מעניין? רוצים לקבל מידע נוסף והמלצות אודות משחקים לבר מצווה? אתם מוזמנים לפנות אליהם וישמחו להציע לכם חבילות השכרה אטרקטיביות במיוחד.