להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

איך להפוך את החתונה למיוחדת

חתונה היא אירוע שמיועד להיות חד פעמי, אחד הרגעים המרגשים בחייהם של הזוג המאושר ושל משפחתם. סביר להניח שהם יתרגשו וייהנו באירוע בכל מקרה, למרות הלחצים האדירים. מה שחשוב להדגיש הוא שמבחינתם של האורחים, זה ממש לא מובן מאליו שאירוע החתונה יהיה מהנה, מוצלח ואפילו זכיר. החדשות הטובות הן שיש מספר דרכים להפוך את החתונה למיוחדת מבחינתם של כל המעורבים.

הכל מתחיל ממקום האירוע

ההחלטה החשובה ביותר שאפשר לקחת לקראת קיום האירוע היא לרוב אחת הראשונות שבהן: המקום בו עורכים את האירוע הלכה למעשה. אין צורך להיות מומחה בתחום כדי להבין מדוע חתונה מיוחדת מצריכה מקום מיוחד באמת, שיהיה מפואר או אינטימי (תלוי במה שמחפשים) ושיעמוד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר. המקום צריך להתאים לאווירה שרוצים ליצור וכמובן – גם למאפיינים "טכניים" דוגמת מספר האורחים המשוער: אולם גדול בו נערכת חתונה קטנה יביא לתחושה פחות נעימה של המשתתפים, משום שהאירוע ייראה ריק גם אם כל המוזמנים אכן הגיעו אליו.

יחד עם נקודת הפתיחה של האולם או של גן האירועים, ניתן גם להפיק אירוע מיוחד במינו כמו חתונה בטבע. חתונה כזו אמנם דורשת היערכות מיוחדת, אך היא הופכת את כל המעמד לקסום יותר ומבדילה אותו משאר האירועים.

חשיבותן של אטרקציות

אטרקציות הן תוספת מומלצת מאד לחתונות, כזו שיכולה לספק את הערך המוסף שמצפים שהאורחים יקבלו. יש מגוון רחב מאד של אטרקציות, שחולשות על כל אחד מהיבטי האירוע. בחירה מקובלת מאד כיום היא צילום מגנטים, כשלחלופין ניתן לבחור בתאי צילום. ללוח הזמנים של האירוע אפשר להכניס אמנים שונים, החל ממוזיקאים שלוקחים חלק בשלבי האירוע השונים (חשבו על חופה אותנטית לצלילי מוזיקה המופקת בו במקום), דרך מופעים שמשלהבים את האורחים ועד לאמנים המסתובבים בין האורחים במהלך האירוע: אמני בלונים, ציירי קריקטורות, בובות וכיוצא באלה. יש שיטענו שכל המרבה בהוספת אטרקציות הרי זה משובח, וכי הן מסייעות ליצור חתונה מיוחדת באמת.

לנסות להימנע מנוסחאות

אנחנו יודעים פחות או יותר כיצד אמורה חתונה להיראות, אבל מנקודת המבט של האורחים מה ששגרתי או "נוסחתי" מדי הוא לא יהיה בהכרח מוצלח. זו בדיוק הסיבה בגינה רצוי לחשוב קצת מחוץ לקופסא, ולשנות דברים מסוימים: המוזיקה יכולה לכלול מספר חידושים (למשל, שירים שבני הזוג אוהבים, או גרסאות מיוחדות לשירים ידועים), על התפריט להיות מורכב ממנות יצירתיות ואסתטיות, לוח הזמנים שונה מעט מכפי שאנחנו רגילים וכן הלאה.

מומלץ לא להתפרע יותר מדי, כי יש אורחים שיעדיפו דווקא את המוכר, אבל בהחלט ניתן לחדש אלמנט אחד או מספר אלמנטים באירוע. ההשקעה הקטנה הזו יכולה לעשות הבדל גדול.