להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
טיפים

איך לשדרג ימי גיבוש

באמצעות הגימיקים של גחלילית תוכלו לשדרג את יום הגיבוש שתכננתם ולהוסיף שמחה וצחוק.

כדי לארגן יום גיבוש לעובדים, לא מספיק לבחור מקום או תוכן. צריך לחשוב על אביזרים שיוכלו להפוך את היום למשחרר ומהנה, ואת זה תוכלו לעשות באמצעות הוספת גימיקים מיוחדים. חלק מהגימיקים אתם מכירים מאירועים כמו חתונות ובר מצוות, אך תתפלאו לגלות כמה הנאה הם יכולים להוסיף ליום כיף מטעם העבודה ואיך הם יסחפו אחריהם את כל העובדים ויגרמו להם לשתף פעולה ולהשתחרר.

באילו גימיקים כדאי לבחור?

סוגי זוהרים שונים, מתנפחים, כוסות מיוחדים וצ'ייסרים זוהרים לשתיית אלכוהול וצילומי מגנטים. זוהי רק רשימה חלקית וקצרה מתוך מגוון האפשרויות העומדים לרשותכם, כתוספת ליום גיבוש לעובדים.


אנו ממליצים להתאים את סוג הגימיקים לאופי הפעילות שבחרתם ליום הגיבוש, תוכלו לראות בקטלוג שלנו את כל מה שאנחנו מציעים כאן. אם מדובר באירוע הכולל בריכה, תוכלו לבחור מתנפחים המתאימים למים. אם יש רחבת ריקודים, מגוון הזוהרים שלנו יוכלו לשמש אתכם ולהוסיף שמחה וצבע לרוקדים וגם בובות מתנפחות העוזרות לסחוב את העובדים לרחבה וגורמות להם להתחיל לרקוד. ויש לנו עוד רעיונות, כמו אביזרים המתאימים לתחפושות, וממתקים טעימים שתוכלו להרכיב מהם בר מתוקים או לחלק כנשנוש במהלך היום. גימיק נוסף הנחשב ללהיט ב- ימי גיבוש לעובדים, זוהי ערכת קריוקי. אין כמו זיוף משותף לצליליו של שיר מוכר, שיכול להוסיף שמחה וקלילות לאווירה ולקרב בין המשתתפים. חשבתם שאתם מכירים את העובדים שלכם? אחרי הקריוקי תגלו גם את הצד השמח והמשוחרר שלהם, שלא בא לידי ביטוי בעבודה היומיומית.

על מה עוד אנחנו חושבים?

העובדים שלכם עובדים כל כך קשה ומגיע להם ליהנות יום אחד מפעילות מגוונת ומיוחדת. לכן, כשמדובר ביום גיבוש לעובדים, המטרה היא למלא אותם בכוחות מחודשים ולקרב ביניהם, וגם ליצור זיכרונות משותפים. איך יוצרים זיכרון? אפשר לצלם תמונות במהלך הפעילות וגם לחלק מזכרות קטנות, ממותגות או אחרות, שישמשו כמזכרת בכל פעם שהעובד יראה אותן. המלצה נוספת היא לחשוב על שדרוגים קולינריים, ואם הזכרנו קודם את הממתקים הרבים שתוכלו לרכוש דרכנו, זה המקום להזכיר גם את האפשרות להוסיף מפל שוקולד להשלמת בר המתוקים.
ההמלצה האחרונה שלנו היא לא להגזים. הגימיקים מוסיפים רבות אך הם לא מרכז האירוע ואל תהפכו אותם למרכז. תכננו מראש תוכן או פעילות עיקריים, ולאחר מכן בחרו בגימיקים המתאימים שיוסיפו וישדרגו את היום.

רוצים להתאים ערכת גימיקים מושלמת ליום הגיבוש שאתם מתכננים? אנחנו בגחלילית נשמח לעזור לכם!

חזרה לטיפים