להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

גימיק אחד שיעיף את החתונה באוויר

חבר שלכם מתחתן וביקשו מכל החבר'ה להרים משהו שיתאר את החתן. אתם רוצים משהו שיספר איך הוא והיא נפגשו או סתם כמה אתם אוהבים אותו ולמה... אז יש לנו גימיק מדהים בשבילכם (בעלות סבירה לרגל האירוע).

מבלי ששמנו לב צמחו בישראל סטודיואים לאנימציה שמציעים ליצור בשבילכם סרטונים בדיוק למטרות כמו חתונה, יום הולדת, בת מצווה וכו'. עם בתי יוצר כאלה אתם יכולים לספר את הסיפור שלכם בהגזמה, להשתגע לגמרי ולעצור סרטונים שיצחיקו את כולם ואם תרצו גם ירגשו. אין מגבלות באנימציה. רוצים חלל קבלו חלל, רוצים מתחת לים קבלו מצולות, רוצים חיות מדברות – וואה-לה! כולם ד"ר דוליטל.

יצירת סרטונים לחתונות ואירועים

איך מאתרים סטודיו לאנימציה מתאים?

סרט זה דרך של אלופים למשוך תשומת לב, וסרטוני אנימציה הם אטרקציה מידית שתהפנט את כולם. אבל איך למצוא בית יוצר שיעשה את העבודה כמו שאתם רוצים? דבר ראשון זה לשבת ולראות יצירות עבר. כנסו ליוטיוב וצפו בסרטונים שיצרו בשביל אחרים. אם אתם ישר מקנאים ואומרים לעצמכם – "גם אני הייתי רוצה כזה" סימן שזה המקום הנכון בשבילכם. ממש ככה, זה תלוי בטעם האישי שלכם.

בדרך כלל אנשים אוהבים סרטונים מצחיקים וקצת דביקים שיביכו את החתן קצת אבל גם ימיסו להורים שלו ולכלה את הלב. הסטודיו שבו אני עובד מתמחה בסרטונים מהסוג הזה ועושה אותם מעולה לפי דעתי. אתם מוזמנים להתעניין באתר: www.highlander.co.il

הינה סרטון לדוגמה:

 

אם אתם בכל זאת רוצים כללי אצבע מנחים שיעזרו לכם לבחור בית עסק טוב...

כך תבחרו בבטחה

  • המלצות – אם יש לכם ידידים או חברים שבתקופה האחרונה הזמינו שירות של עריכת סרטון אצל איש מקצוע, תוכלו לשוחח על כך ולקבל המלצות על היוצר. כאשר תשמעו על יוצר מוצלח ומומלץ שנתן שירות איכותי ומשביע רצון - זה יכול לעזור לכם לקבל את ההחלטה שלכם. בקשו לשמוע שמות של יוצרים והמלצות אמינות.
  • צפייה – כאשר צופים בסרטונים שהיוצר ביצע בעבר, ניתן לקבל אמת מידה ביחס לרמת העבודה. כמו כן ביחס להתאמה של סגנון העובדה לצורך ולטעם שלכם צפייה כזו תוכל להועיל מאוד. תולכו לבקש מהיוצר לצפות בדוגמאות של סרטונים לחתונה על מנת להתרשם מרמת העבודה.
  • לקוחות – גם אם אין לכם ידידים לשוחח אתם על העניין, תוכלו לבקש מהחברה שמות של לקוחות מרוצים וממליצים. בקשו מספרי טלפון וצרו קשר על מנת לשמוע על שביעות הרצון שלהם.
  • תאום ציפות – חשוב כי תערכו שיחת תאום מול היוצר. עליכם להשמיע ולספר על הציפיות ועל הצרכים שלכם, וכן לשמוע על השירות ועל מהלך העבודה. כאשר הכול ברור מראש ניתן להתנהל בצורה נכונה – שתבטיח שהגימיק יעשה את האפקט שלשמו הוזמן.

מזל טוב!! תיהנו הכי שבעולם!