להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

גימקים לפאבים

כולנו יודעים ותמימי דעים שמראה חיצוני, הן בבני אדם והן בדברים חומריים, הוא מאפיין מאוד חשוב שתמיד נלקח בחשבון בצורה כזו או אחרת. כך לדוגמא, בית עסק שנראה מוזנח ונטוש מבחוץ, עם תאורה עמומה ולכלוך בכניסה לעסק- כנראה יבריח יותר לקוחות מהעסק, מאשר בית עסק שנראה מצוחצח, נקי ומבריק. במהלך המאמר הבא אנו נתמקד באפשרויות שעומדות לפנינו על מנת לשדרג את העסק שלנו עד כמה שניתן, תוך שימת דגש על חיי הלילה.

תחרות בחיי הלילה

כולנו עדים ומכירים את המגוון הרחב שיש בחיי הלילה, ובפרט בתל אביב. מגוון פאבים תל אביב, מסיבות ועוד ועוד מסעדות ובסטות חמודות. אם כן, בעקבות התחרות הרבה שיש בשוק, אתם צריכים לעשות כל דבר על מנת לגרום לעסק שלכם לבלוט יותר מבתי עסק אחרים. איך אפשר לעשות זאת? בין היתר על ידי תאורה מיוחדת, ריהוט מיוחד וכמובן- גימקים, מתנות וקישוטים ללקוחות.

למה לי להשקיע?

כפי שפתחנו ואמרנו בתחילת המאמר, רושם חיצוני, או ליתר דיוק מראה חיצוני- הוא מאפיין מאוד חשוב. כולנו מסכימים שהם יעדיפו להיכנס למסעדה נקייה ומסודרת מאשר להיכנס למסעדה מלוכלכת שלא מכבדת את לקוחותיה. לא צריך לבצע מחקרים מעמיקים בנושא על מנת להבין שלמראה החיצוני יש השפעה ישירה על כמות הלקוחות שמגיעים לבית העסק.

אם כן, בתור בעל עסק, השאיפה שלך היא לגרום למקום שלך להיראות בצורה הטובה ביותר. כך לדוגמא, אם נחזור לדוגמא שהשתמשנו לפני כן, אם אני בעל פאב בעיר תל אביב ואני מעוניין לשדרג את בית העסק שלי ולמשוך כמה שיותר לקוחות (בהתבסס על עקרון המראה החיצוני), אקנה כמה שיותר דברים שמושכים את העין. מבין המוצרים הרבים שיכולים לעשות את העבודה נמצאים שרשראות הוואי, צמידים צבעוניים, צמידים זרחניים, שרשראות ותליונים, כובעים מיוחדים, משקפיים ועוד אלף ואחת דוגמאות שיש ברשותנו על מנת למנף את העסק שלך קדימה. כמובן שכל המוצרים הללו מתאימים לעוד מגוון רחב של ייעודים, ולאו דווקא רק לפאבים (מסיבות, חגיגות יום הולדת, בר מצווה, חתונה וכו'...).