להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

השכרת ציוד למסיבות טבע: צ'קליסט למסיבה מוצלחת

אירועים המתרחשים בשטח ולא במתחם סגור (ומסיבות טבע במיוחד) דורשים ארגון מסוג מסוים מאד, כזה המתחשב בעובדה כי אם שכחתם ציוד או פריט כלשהו, אין מצב שאתם יכולים לקפוץ לסופר או למרכז הקניות הקרובים ולהשלים חוסרים. כלומר - מה שיש, זה מה יש, וממנו, תצטרכו להפיק את המרב ולהרים אירוע מוצלח. לכן, אם בכל אירוע מכל סוג נדרשים תכנון מוקדם וארגון קפדני, הפקת אירועים בחיק הטבע ומסיבות טבע דורשת תשומת לב כפולה ומכופלת. 

לנוחותכם, ארגנו עבורכם מיני-צ'קליסט, שעל בסיסו תוכלו להתארגן עם הציוד המתאים להפקה של מסיבת טבע. וכמובן שאנחנו ממליצים לא לשכוח ציוד למסיבות עצמן, לרחבת הריקודים.

• רמקולים - אחד הגורמים המשמעותיים בהם מגיעים לכדי ביטוי ההבדלים בין מסיבות טבע למסיבות ואירועים באולם סגור, הוא הצורך ברמקולים איכותיים ועצמתיים. רמקולים אשר יצליחו להתגבר על אתגר השטח הגדול שהם צריכים לכסות ולהביס גורמים כמו רוחות נושבות ומכשולים (כעצים ומבני בטון הפזורים בשטח). היות והמהות של מסיבות טבע היא המוסיקה, יש לוודא כי השכרת ציוד למסיבות תעשה אצל חברות מקצועיות חברות השכרת ציוד מיומנות.

• תאורה - מסיבות טבע, מעצם טיבן, נמשכות עד אור הבוקר, זה אומר, בעצם, כי המוזמנים שרויים בחיק הטבע בשעות הקטנות של הלילה ובחשיכה. לכן, בנוסף לתותחי אולטרה, פליקרים ופאר לדים ולתאורת האווירה (גרילנדות צבעוניות), יש להאיר את השטח גם בתאורה אפקטיבית יותר כפרוז'קטורים חזקים, אשר יכסו את כל שטח המסיבה ולא ישאירו מקומות חשוכים, בהם עלולים המשתתפים ליפול או ללכת לאיבוד.

• גנרטור - הגיוני מדי כי אם אתם מביאים ציוד אשר מבוסס על חשמל לשטח, תצטרכו גם מקור מתח אמין וזמין כדי להפעיל אותו. כמעט כל חברת השכרת ציוד למסיבות מחזיקה מבחר של גנרטורים כאלה, מהם, תוכלו לבחור את המתאים לצרכיכם. חשוב לוודא כי הגנרטור קל לניוד וכי ניתן לשנע אותו למיקום המסיבה בשטח בקלות וללא מאמצים יוצאי דופן.

• שילוט ותיחום מסודר - כן, אנחנו יודעים שזה לא בראש מעייניכם, ומסיבת טבע תמיד מצטיירת כמשהו ספונטני, כיפי וזורם, אבל שילוט וגידור-תיחום מסודר של שטח המסיבה (עד כמה שניתן, כמובן) עשויים לחסוך לכם הרבה הסתבכויות בהמשך. לא תירצו להתמודד בהתעסקות עם משתתף שהלך לאיבוד בשטח בגלל חוסר תיחום מתאים.

• עמדות מזון ומשקה - אם לא מדובר במסיבת טבע מסחרית וגדולה אשר אליה יש כניסה ל"גזלנים" ולמעמידי דוכני מזון ושתייה בתשלום, מומלץ לדאוג, בנוסף לציוד האישי אותו מביאים המוזמנים איתם, גם לאמצעי קירור למזון (צידניות גדולות או ארונות קירור ניידים) ולמתקני שתיית מים מטוהרים ומסודרים (מאחר והמים ברוב החורשות והיערות עלולים להיות שלא מיועדים לשתייה).

ציוד אישי - לא פחות חשוב!

אנחנו יודעים שכל הפינות כבר סגורות עבורכם מבחינת ציוד אישי, אבל בנוסף לאוהל, לנשנושים ולכלי הרחצה, מומלץ לא לשכוח גם פנס, נייר טואלט, ערכת עזרה ראשונה (וגם שנייה, כי לא כיף להסתובב עם מכנסיים קרועים!), ספריי דוחה יתושים ושקיות שחורות גדולות.