להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

חנות אביזרים למסיבת רווקות

מחפשים חנות מטריפה בה תוכלו לרכוש אביזרים שיקפיצו אתכם במסיבת הרווקות? הגעתם אל המקום הנכון. בחנות גחלילית, תוכלו למצוא מגוון של אביזרים מקוריים ומפתיעים, שיגרמו לכם לצחוק ולשמוח ולקפוץ כל הערב. אנו מוכרים אביזרים זוהרים, צעצועים מצחיקים מגוונים, ומגוון תחפושות נהדרות. האביזרים שלנו, יעשו לכם מסיבת רווקות משעשעת, מצחיקה ואיכותית.

חנות אביזרים למסיבת רווקותמוצרים זוהרים מקוריים:

אנו חנות אביזרים למסיבת רווקות, שמוכרים אביזרים זוהרים מקוריים ויחודיים כמו: כוסות צ'יסר זוהרים בצורה של כוסות רגילים או כוסות למשקאות אלכוהול, קשתות זוהרים לשים על השיער עם נקודות או מקלות זוהרים או אוזני ארנבת זוהרים. תוכלו לקנות מגוון רחב של תחפושות זוהרות, ולהחליף תחפושות כל הערב. פעם תהיו ארנבות, פעם מיני מאוס זוהר, ופעם חייזר.

אביזרי תחפושות משעשעים:

במסיבת רווקות תרצו להתחפש ולעשות צחוקים, לכן תוכלו בתוך חנות אביזרים למסיבת רווקות, לקנות מגוון אביזרי תחפושת משעשעים. תוכלו לקנות זרי פרחים לבנים בסגנון האווי, סרטי נוצה לראש- ממש כמו אינדיאנים, סרטי סאטנים, משקפי תחפושת עם קש שתוכלו לשתות מכוס הצ'ייסר הזוהרת, ועוד. תוכלנה לשלב את אביזרי התחפושות שלנו, ביחד עם הקשתות הזוהרים שלנו, וליצור לעצמכן תחפושת  ממש מושלמת.

סוכריות אלכוהול לחלוקה:

כל חגיגה, ומסיבות רווקות, מתאפיינות גם בחגיגה של אלכוהול. בוודאי תרצו למסיבת הרווקות שלכן את מוצרי האלכוהול המקוריים ביותר. במסיבת הרווקות שלכן תרצו לשתות אלכוהול, אך גם לאכול ממתקים. אנו בחנות אביזרים למסיבת רווקות, מוכרים גימיק יייחודי המשלב ממתק עם אלכוהול. אנו מוכרים סוכריות אלכוהול עטופות וטעימות. יהיה לכם ממש טעם אלכוהול מושלם גם בלי לשתות משקה אלכוהולי.

מחירים מוזלים מאוד:

חנות אביזרים למסיבת רווקות שלנו, מוכרת לכם את הגימיקים במחירים הזולים ביותר, מתוך הבנה שתרצו לרכוש כמות גדולה של אביזרים, ולא תרצו שההוצאה על מסיבת הרווקות תצא לכם גדולה מדי. לכן, אנו מוכרים את האביזרים במחיר של כמה שקלים בודדים ליחידה, כך שאפשר להזמין מאתנו כמות גדולה ובזול. לעיתים, ימכרו הפריטים במחיר של החל מ1 ₪ ליחידה.

רוצים מסיבת רווקות מדליקה? כנסו לקטלוג והזמינו מגוון אביזרים משעשעים למסיבת הרווקות שלכם.