להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

להגיע לאירועים בכיף

על מנת להגיע ממקום למקום, אנו משתמשים באמצעי תחבורה מגוונים. במקרים רבים פשוט הולכים ברגל, אך כאשר יש צורך בנסיעה, אפשר להשתמש במגוון אפשרויות – אוטובוסים עירוניים ובינעירוניים, רכבות מכל הסוגים, מוניות ומוניות שירות, רכבים פרטיים ועוד. לעיתים אנו משתמשים בשירותי הסעות, אשר מיועדים בדרך כלל לנסיעות קבוצתיות, או לנסיעות קבועות ויומיומיות.

הסעות לקבוצות

שירותי הסעות נפוצים במיוחד הם הסעות לקבוצות. שירותים אלה מיועדים לקבוצות גדולות וקטנות, אשר מעוניינות לנסוע ביחד לטיול, לאירוע במקום מרוחק וכדומה. שירותי הסעות מסוג זה ניתנים בדרך כלל על ידי אוטובוסים מרווחים, וכאשר מדובר על קבוצות קטנות – על ידי מידיבוסים, מיניבוסים ואפילו טנדרים, בהתאם לגודל הקבוצה אשר נוסעת. שירותי הסעות מסוג זה מציעים אפשרות של איסוף ממספר נקודות או יציאה מנקודת מוצא מרוכזת אחת. גם בנסיעה חזור, ניתן לרדת בנקודת סיום מרוכזת, או ליהנות מפיזור בנקודות שונות, כך שכל אחד מבני הקבוצה מגיע סמוך לביתו.

הסעות לאירועים

נסיעות לאירועים באמצעות שירותי הסעות הן נסיעות חשובות מאד. כאשר ישנה, למשל, חתונה אשר מתקיימת באזור מרוחק, ייתכן שקבוצות של חברים, של בני משפחה וכדומה ירצו לנסוע ביחד אל החתונה, על מנת לחסוך בעלויות של הנסיעה, על מנת להגיע מבלי להתבלבל בדרכים או לאחר, ועל מנת להנות מנסיעה חברותית ומהנה. הסעות לאירועים מאפשרות נסיעה אל האירוע ובחזרה ממנו, והן מתאימות גם למצבים שבהם הנסיעה חזרה עלולה להיות מסוכנת לנהיגה עבור האורחים, בעקבות שתיית אלכוהול.

הסעות קבועות

ישנן גם הסעות קבועות, אשר נוסעות בכל יום באותו המסלול, עם נקודות איסוף קבועות. לרוב, מדובר בנסיעות למקומות עבודה או לימודים, כאשר ההסעות מביאות את העובדים או את הסטודנטים ממקום מגוריהם אל העיר המרוחקת מעט שבה נמצא מקום העבודה או הלימודים שלהם. הסעות קבועות כאלה מאפשרות לעובדים או לסטודנטים להגיע בכל בוקר ליעדם בקלות, מבלי להיות תלויים בגחמות של אוטובוסים או במוניות מתחלפות. גם הנסיעה חזור נעשית נוחה מאד עם הסעות קבועות, אשר מאפשרות לקבוע שגרה יומיומית קבועה ונוחה במיוחד