להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

איך לעשות שמח באירוע עם הגימיקים הנכונים

מי מאיתנו לא מחליט מידי פעם לעשות אירועים מרגשים? האמת היא שרובנו לא מגיעים עם רקע בתחום הזה, אך בהחלט כן רוצים לעשות הכל כדי שהאירוע הקרוב שלנו יהיה מוצלח. האירועים השונים יכולים לכלול בר מצווה לבן, בת מצווה לבת או כל מיני חגיגות משפחתיות אחרות, אך תמיד הדילמה היא אותה דילמה: איך יוצרים אירוע מלהיב באמת? מה הופך אירוע מסוים לשמח יותר מאחרים ומה גורם לאנשים לרקוד עד אור הבוקר? זה נכון שהמיקום עצמו חשוב וכך גם המוזיקה, אך לא די בכך.

אירוע באמת שמח חייב שיהיו בו, בין היתר, גימיקים שונים, שכן הקהל שלכם מחכה שתאתגרו אותו ותרגשו אותו. אתם חייבים לשים את עצמכם בנעליים של האורחים שהזמנתם: הם הולכים להרבה מאוד אירועים לאורך השנה ולכן טבעי שכל האירועים נראים להם זהים. אם בכל זאת אתם רוצים שהחגיגה שלכם תהיה בעיניהם שמחה במיוחד, כדאי יהיה לשלב את הגימיקים המתאימים. אפשרות טובה יכולה להיות שילוב של ערכת קריוקי בחגיגה, כי האמת היא, שאין כמו לשיר באירועים משמחים שכאלה. 

בכל אחד מאיתנו חבוי זמר  

בחיי היום יום אומנם לא תמיד אנשים עוצרים לתת על כך את הדעת או להודות בעניין, אך האמת היא שרבים מאיתנו כן היו רוצים להיות זמרים ולשיר כמה שיותר. יש בשירה משהו מאוד מושך, כי אם יש לך קול טוב ואם אתה יודע להופיע - אתה מגיע ללבם של אנשים. עם זאת, כמובן שלא כל אחד מאיתנו יכול לפצוח בקריירה של שירה ולכן ערכת קריוקי עם רמקולים מוגברים באירועים יכולה להיות נחמה טובה.

אם באירוע הקרוב שלכם תשלבו ערכת קריוקי אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם ישמחו מכך מאוד וישתמשו בה לכל אורך החגיגה. אומנם הראשון שעולה לשיר צריך קצת אומץ אך אחריו כולם יעלו ויתנו קולם בשיר בלי בעיה, אז למה לא? 

איך לבחור את הערכה המושלמת לאירוע? 

ראשית, אם מדובר על אירוע חד פעמי כמובן שאתם לא צריכים לקנות את ערכת הקריוקי ועדיף לשכור אותה, ושנית, חשוב לבדוק באיזו ערכה אתם בוחרים. יש הבדל בין ערכת קריוקי שיכולה להתאים לשימוש ביתי ובין ערכה שיכולה להתאים לאירועים גדולים יותר.

בנוסף לכך, חשוב מאוד לבדוק האם בערכה שאתם שוכרים יש מיקרופון אחד או יותר מזה, כי למה למנוע מהקהל את האפשרות לשיר דואט או לשיר במקהלה? אין ספק שאירועים שמשולבת בהם ערכת קריוקי איכותית הם אירועים טובים יותר ואתם תראו שזה גימיק נפלא גם לחגיגה שאתם מתכננים. גימיק נכון באירוע הקרוב יוכל להוסיף לא מעט ולכן לא כדאי לכם לחסוך בנושא הזה. בחרו ערכה משוכללת שנוח לעבוד איתה ותראו שהחגיגה שלכם תהייה מרגשת במיוחד.