להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

חגיגת יום הולדת ביתית

מסיבות ימי הולדת הולכות ומתרחבות משנה לשנה. כיום אנחנו רואים שילדים חוגגים ימי הולדת במגוון רחב של מקומות, החל מחדרי בריחה, דרך מתקני טרמפולינה, מסעדות, קולנוע ועד הופעות. ועדיין, יש ילדים שאוהבים את החגיגה הקלאסית - בבית.

לחגיגת יום הולדת בבית יש כמה גרסאות ודוגמאות. המוכרת ביותר היא התכנסות של בני כיתה לכיבוד, שירים ומשחקי חברה. בעידן הסמארטפון בהחלט אפשר לשלב משחקים באפליקציות כחלק מהאינטגרציה בין הילדים. כאשר מדובר בחגיגה של המשפחה, אז בדרך כלל יותר מדובר במפגש חברתי בבית, אוכל, שירים, ברכות וכמובן - הרמה על כסא.

דוגמא נוספת היא מסיבה בבית - אין מה לומר - זו החגיגה האהובה ביותר, בעיקר על בני הנוער. ההורים מכינים את הבית ומפנים את הבמה לילדים שחוגגים, רוקדים ועושים הרבה שמח.

אנחנו במסיבה.נט מספקים מגוון ציוד למסיבות ימי הולדת, לרבות מסיבות ביתיות, דוגמת דגלי יום הולדת, מרקס, בלוני ענק, נשפנים ועוד. מוזמנים להתרשם מקטלוג מוצרים לימי הולדת כאן באתר.

דוגמא נוספת לחגיגת יום הולדת, בעיקר בקרב הבנות, היא מסיבת פיג'מות. מסיבה כזו לרוב כוללת ארוחת ערב, קינוחים, צפייה בסרט, משחקי חברה ולינה משותפת על מזרונים או מיטות בחדרי הילדים.

לרוב מסיבות כאלה יתקיימו בבתים שיכולים להרשות לעצמם לאכלס מספר מיטות ילדים ומזרונים, על מנת שהחוויה של מסיבת פיג'מות תהיה טובה וכיפית עבור הילדות.

מיטות ילדים