להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

מקומות מיוחדים לחתונות קטנות

חתונה הינו אירוע מיוחד ומרגש במיוחד עבור שני הצדדים המעורבים וכמובן ואיך לא, עבור החתן והכלה המיועדים להכנס בברית הנישואין.

מקומות מיוחדים לחתונות קטנות

זוגות רבים מנסים לגוון לאתגר ולעשות את ה-אירוע שידברו עליו. לזוגות עם הרבה אורחים לרוב לא תהיה בעיה היות ומגוון האפשרויות עבורם עד כה היה נרחב עד בלתי מוגבל. אך מה עושה זוג שמספר המוזמנים המיועדים להגיע לאירוע שלהם הינו קטן ואין באפשרותם למלא את האולמות הגדולים והמרשימים? מה ניתן להציע להם?במקרים מאין אלו עליהם לחשוב בכיוונים אחרים לגמרי, ולהתאים את מספר המוזמנים ואופי האירוע למקום אותו יבחרו.

אירועים קטנים לאן

בשנים האחרונות השתנתה התפיסה בקרב זוגות רבים המעדיפים להחליף את האירוע הגדול והמוכר באירוע אינטימי יותר שמיועד למשפחה והחברים הקרובים ביותר, אירועים אינטימים מאין אלו הפכו להיות אירועי בוטיק מיוחדים אשר במקרים רבים הינם מיוחדים יותר ויקרים אף יותר.

אם אנו מעוניינים לבחור מקום לחתונה קטנה כגון אולם או מסעדה יוקרתית או אפילו לארגן אותה בבית עומדים בפנינו אפשרויות.מקומות רבים הבינו את הפוטונציאל הטמון בתחום זה של אירועי בוטיק קטנים ויצרו חללים ייחודיים המציעים ומאפשרים אופי אירוע אחר ומעניין. כמענה לאולומות קיימים קמו להם גם אולמות קטנים אשר מתמקדים בקהל המדובר.

אפשרויות עריכת אירוע קטן

אולמות אירועים -  לרוב אולם האירועים יעמיד לכבוד בעלי השמחה שני אולמות גדול וקטן כאשר בשניהם כיום ניתן לבצע ולאפשר לאורחים את אותו מגוון. היתרון בבחירת אולם קטן הינו משמעותי מבחינת התאמה של גודל המקום למספר האורחים כך ישנה אווירה חמימה ונעימה יותר לכלל המוזמנים.

מסעדות  - לרוב המסעדות ישנו חדר או אזור מיוחד המיועד כולו לארועים קטנים בעלי אופי מסויים וזאת לפי סגנון המסעדה והתאמת המקום לאורחים.

גני אירועים -  המיקום המועדף על אירועים באשר הם קטנים כגדולים אך במיוחד בקיץ, באירוע המתקיים בגן אירועים לרוב אין צורך להקצות שטח ייעודי לאירוע קטן או גדול אלא מתאימים את המתחם על פי האירוע המתקיים האופי כמות האורחים והסגנון אותו רוצים בעלי השמחה.

לסיכום:

בטרם החלטתם על מקום מותאם אשר יענה על דרישותיכם, בצעו סקר שוק לכו ותחוו אירועים שונים במקומות שונים כך אולי תוכלו להגיע להחלטה הנכונה ובהמשך גם... לשובר את הכוס ולרקוד את הסלואו הראשון.