להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

פעילויות לקייטנה

קייטנה הייתה מאז ומתמיד משהו נחשק ומיוחד בעולם הילדים. הקייטנה מציעה הרבה דברים ורק לא לימודים, לכן, גם בעבר כאשר התכניות שהיו בקייטנות לא היו משהו – בלשון המעטה – עדיין חיכה לה כל ילד וכל ילדה.

מה היו לנו בקייטנות של לפני 20 ו- 30 שנה? הרבה צבעים ומדבקות, הרבה שחרור ליצור כל מה שעולה על הדעת בלי כללים ובלי מחויבויות. משחקי חצר ארוכים שלא היו תחומים על פי אורכה המצומצם של ההפסקה, ובקייטנה שרצתה להיות מרגשת במיוחד, יצאו עם הילדים לחורשה וערכו יום אוהלים. נשמע מלהיב? תשאלו את ההורים שלכם. הקייטנות הללו היו מלהיבות בהחלט.

פעילויות לקייטנה נוסח שנות האלפיים

הקייטנות של היום זה כבר משהו אחר לגמרי ממה שהיה בעבר. היום אין יום בלי אטרקציה מיוחדת. נסו להעביר יום ללא פעילות מושקעת ומיוחדת כלשהי... שמעה של הקייטנה ה'דפוקה' שלכם תעשה כנפיים ולא יעשה לכם טוב.

הפעילויות של הקייטנות בימינו כוללות הרבה אקשן הרבה ריגושים, פריקה של אנרגיה וחוויות מסוגים שונים.

פעילויות לקייטנה – מה למשל?

כאשר אנחנו מחפשים פעילויות לקייטנה, על מה בעצם מדובר? אז הרשימה ארוכה בהחלט ועולם האפשרויות הוא גדול מאוד ומציע המון סוגים בסגנונות שונים המתאימים כאטרקציות או פעילויות לקייטנות.

· יום מתנפחים - בדרך כלל יהיה יום כיף עם מתנפחים. המתנפחים הם בדרך כלל אהובים על כל הילדים בכל הגילאים. אין ילד שלא מתלהב למראה המתנפחים התופסים גובה ועולים לאוויר ומציעים את האפשרות לקפוץ ולהשתולל, לפרוק מרץ ולהוציא אנרגיה, דבר שכל כך חסר היום לילדים של היום. אין ספק שיום מתנפחים גורם לכל ילדי הקייטנה לקפוץ משמחה.

· יום עם קוסם – קוסם גם יהיה בדרך כלל אטרקציה ייחודית לילדים גם כאלה שכבר ראו את כל סוגי ההופעות ואת כל סוגי הקסמים. כי הקוסמים בדרך כלל מודעים לכך שעל מנת לעניין את כל הילדים עליהם לחדש ולהתחדש בקסמים חדשים, וזה מה שהם באמת עושים. לכן, אם תודיעו לילדים על בואו של הקוסם, תקבלו ילדים מוקסמים...

· יום אוהלים – יום האוהלים שהיה בעבר, עדיין נחשב כאטרקטיבי וחוויתי. בדרך כלל ישולב יום האוהלים עם הכנת מנגל ועוד תכניות נחמדות בשטח.

כאשר אתם מחפשים תכניות לפעילות לקייטנות, אתם רק צריכים להפעיל קצת ראש, לשמוע מהילדים מה הם היו רוצים בקייטנה שלהם, ופשוט להתחיל להגשים להם את החלומות עליהם חלמו כל השנה כאשר ישבו על ספסל הלימודים.