להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
בלוג

צעצועים למסיבת רווקות

כאשר אתם מתכננים את מסיבת הרווקות, בוודאי תרצו לרכוש מגוון שטויות למסיבת הרווקות, שיעשו לכם ערב מצחיק. אצלנו תוכלו למצוא מגוון של אביזרים משעשעים למסיבה. תוכלו למצוא מגוון של רעשנים זוהרים, גימיקים משעשעים, ועוד המון הפתעות שיעשו לכם ערב שמח. המחירים שלנו הינם זולים במיוחד, כך שתוכלו להזמין אצלנו אביזרים בכמויות גדולות ובמחיר סביר למדי. תוכלו להפרחי בלונים, ולהפריח אבקות צבע, ועוד מגוון שטויות.

משקפיים למסיבה:

איזה סוג של משקפיים תרצו ללבוש במסיבה? במחלקת צעצועים למסיבת רווקות, אנו מוכרים מגוון רחב מאוד של משקפיים למסיבות. החל ממשקפי תריס פשוטים, ועד משקפיים זוהרים ומאירים, בחלק מהמשקפיים המאירים, יש את הדמות האהובה של "הלו קיטי". יש מגוון רחב מאוד של צורות למשקפי תריס: כוכב, משולש, ועוד. יש לנו משקפיים מיוחדות כמו משקפי מקסיקני, משקפי בירה, משקפי דיסקו, ועוד.

תכשיטים זוהרים:

אם אתם מחפשים צעצועים זוהרים למסיבת רווקות, תוכלו לקנות אצלנו מגוון רחב מאוד של תכשיטים זוהרים. יש אצלנו צמידים זוהרים, סיבים אופטיים לשיער, שרשראות סיליקון מאירות, טבעות מאירות, עניבות מאירות, פפיונים זורחים, שרוכים מאירים לנעליים, צבעי פנים זוהרים, ועוד. תוכלו להרכיב לכם תלבושת מושלמת, ופשוט להתחיל לרקוד בחושך.

במה תרצו לרשרש?

כאשר אתן מתכננות את החגיגה במסיבת הרווקות אתן תחפשנה שטויות למסיבת רווקות שעושות הרבה רעש. אלצנו תוכלו לקנות מגוון רחב של רעשנים זוהרים. החל מרעשני תינוקות עושי רעש, תופי מרים מאירים, ועוד. תוכלו לחצרר בזמבורה ענקית, נשפני סמיילי, צופרים. תוכלו לנשוף לתוך צופר רעשני במיוחד, ולתופף בתופים של ילדים. תוכלו לקנות אצלנו מגוון רחב של משרוקיות רעשניות. תוכלו לנשוף בנשפני בלונים, וכך להפריח הרבה בלונים במסיבה. אנו מוכרים לא רק רעשני ילדים, אלא גם מרקס עץ איכותי במחיר מוזל.

והכל במחיר זול:

אנו מוכרים צעצועים ושטויות למסיבת רווקות במחירים חסרי תקדים. מרקס עץ איכותי עולה 5 ₪ בלבד. תוכלו לקנות 24 משרוקיות צבעוניות ב10 ₪ בלבד. 50 נשפני בלון ב10 ₪ בלבד. כל קשקשן מאיר עולה שקל וחצי, ותוף מרים מאיר יעלה לכם 6 ₪ בלבד.

מחפשים אביזרים למסיבת רווקות? דפדפו בין דפי האתר, ותמצאו מגוון רחב של שטויות שיעשו לכם מסיבה שמחה.