להזמנות 077-7298417
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
טיפים

5 רעיונות להפעלות מבוגרים

אנשים מבוגרים כבר ראו הכל, כבר שמעו הכל וכבר סביר להניח שהם כבר לא מתרגשים מכל דבר פשוט כי הם חוו כל כך הרבה בחייהם שכבר קשה מאוד להפתיע אותם. עם זאת, כאשר אנחנו מארגנים אירוע שכולל הפעלה של אנשים מבוגרים יחסית אנחנו עדיין רוצים להקסים אותם ולגרום להם להתפעל מאוד מהאטרקציה שבחרנו עבורם, יש הרבה מאוד אופציות כאשר זה נוגע להפעלה לאירוע אבל כאשר אנחנו מחפשים הפעלה למבוגרים האופציות קצת הולכות ומתמעטות אבל בכל זאת הנה לפניכם חמישה רעיונות שיכולים לשדרג את האירוע שלכם ולא משנה אם מדובר באירוע פרטי או באירוע חברה.

ערב שירה בציבור:

כולם אוהבים לשיר, כולם אוהבים להוציא את הרגשות שלהם החוצה וכולם אוהבים קצת להתפרק מדי פעם ואין דבר מקסים יותר לעשות את כל אלו ועוד הרבה יותר בערב שירה בציבור במהלך אירוע. כמובן שאין שום חשיבות לכישרון שלכם והאם אתם אכן זמרים והאם אתם בכלל בקצב, העיקר שכולם ישירו וייהנו עד השמיים- זו המטרה העיקרית.

מופע של בדרן מוכר:

יש הרבה מאוד בדרנים שיכולים להפיל מרוב צחוק גם את האנשים שכבר ראו כל מופע אפשרי וכבר מכירים את כל הבדיחות האפשריות. בדרן שעומד על הבמה ומצחיק את כל הנוכחים בקהל זו יכולה להיות אטרקציה מדהימה במיוחד שכן אין שום דבר יותר מהנה פשוט מלשבת ולצחוק עם כולם ביחד.

מופע של אמן חושים:

אמן חושים הוא למעשה כמו קוסם שיודע בדיוק על מה אתם חושבים, איך קוראים לכם, מה הרצונות שלכם ולמעשה הוא פשוט קורא את המחשבות שלכם ומספר על כך לכולם. כמובן שכאשר מדובר על מופע טלפתיה הכל נעשה ברוח טובה ונעימה ובכל באווירה של צחוק והומור ואף אחד לא נפגע או נעלב במהלך המופע. מופע של אמן חושים זו הפעלה מעולה לכל אירוע שבו כולם הם אנשים שכבר ראו הכל, או יותר נכון אנשים שחושבים שהם ראו כבר הכל ואז ההתפעלות שלהם רק הופכת לגדולה יותר כי המופע הזה לא דומה לאף מופע אחר.

הרצאה מרתקת של אדם עם סיפור חיים מעניין

יש הרבה מאוד אנשים שבעולם שיש מאחוריהם סיפור חיים מרתק ומעניין אבל לא כולם רוצים או מעוניינים לדבר על זה. לעומתם, יש אחרים ששמחים מאוד לדבר על זה ועושים את זה באופן קבוע באירועים ומפגשים שיש בהם נוכחות של קהל רב. אותם אנשים יודעים איך לרתק את כולם להקשיב להם ואיך לגרום לקהל השומעים לקחת השראה מסיפור החיים שלהם ולהשליך את המסקנות מההרצאה גם על החיים שלהם.
ערב משחקים נושא פרסים:
עוד רעיון מצוין להפעלה של מבוגרים הוא לשחק במשחקים שכולנו אוהבים כמו בינגו, קלפים, טאקי או כל משחק אחר ולעשות זאת בצורה מצחיקה ונעימה. כמובן שכל המשחקים נושאי פרסים ומי שיהיה הכי טוב יזכה בפרסים שווים במיוחד.

חזרה לטיפים